UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tym przypadku się zgadzam, ta konferencja przypomina drugie Monachium, gdzie ustalano losy Czechosłowacji, bez przedstawicieli tego państwa. Polska powinna zaprosić Iran do stołu i tyle i być wdzięczna za pomoc w II wojnie światowej.

Zen

Anuluj