UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym przypadku się zgadzam, ta konferencja przypomina drugie Monachium, gdzie ustalano losy Czechosłowacji, bez przedstawicieli tego państwa. Polska powinna zaprosić Iran do stołu i tyle i być wdzięczna za pomoc w II wojnie światowej.
Zen