A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
i znowu wracasz do historii. .. stara ona już i pisana przez zwycięzców
Słyszałem o nich są w Syrii podobnie jak s 400 i jak na razie to Izrael lata tam jak chce i robi co chce, a 1 samolot zestrzelony z tych zestawów to rosyjski transportowiec przez pomyłkę przez Syryjczyków.
i nadal nie odniosłeś się merytorycznie do mojego pytania o dowody przewagi EU nad Rosją ten "Twój" Józef zanim zdążyłby podnieść "armatohaubice dana lub CZK" to już leżałby z dziurą w głowie dzięki "chłopcom z lasu" (partyzantka) i wzmiankowanym wcześniej karabinom snajperskim a gdyby tak dodać do tego jaką lepsiejszą amunicję to pewnie i bez głowy;)
Są też i S300 No i gdzie ten nowy myśliwiec pak 50 jakoś go nie widac ani t14 armata gdzie te czołgi są, własnie w Syrii latają starymi migami 29, Su 27 czy Su 25 i nawet Islamiści im 6 tych samolotów zniszczyli moździerzami ostrzeliwując lotnisko. To gdzie ta ich nowoczesna technika? Prawda Rosjanie mają swoje osiągnięcia i technikę, jednak Zachód jest dużo bardziej zaawansowany. Np w czołgach Leopard II, czołg Leclerc czy brytyjski Challenger II. Samoloty eurofighter typhoon, tornado, grippen, mirage, avia czeska, Harrier, plus samoloty USA państw NATO, to dużo więcej jak ma Rosja w okrętach jest to samo.
Są też i S300 No i gdzie ten nowy myśliwiec pak 50 jakoś go nie widac ani t14 armata gdzie te czołgi są, własnie w Syrii latają starymi migami 29, Su 27 czy Su 25 i nawet Islamiści im 6 tych samolotów zniszczyli moździerzami ostrzeliwując lotnisko. To gdzie ta ich nowoczesna technika? Prawda Rosjanie mają swoje osiągnięcia i technikę, jednak Zachód jest dużo bardziej zaawansowany. Np w czołgach Leopard II, czołg Leclerc czy brytyjski Challenger II. Samoloty eurofighter typhoon, tornado, grippen, mirage, avia czeska, Harrier, plus samoloty USA państw NATO, to dużo więcej jak ma Rosja w okrętach jest to samo.
Do zen: odleciałeś. .. w kazdym kraju znajda sie ludzie ktorzy nie moga pogodzic sie z ookupacja Zadaniem narodu jest przetrwac, przezyc wszelkimi sposobami. Nas skazano na chu. .jowa polityka niedowartosciowanych bubków ktorym wystarczylo rozlozyc dywan i zagrac orkiestra zeby mozna nim bylo manipulowac jak pacynką.
Czy ktos zadal sobie pytanie, po co AK, partyzantka wysadzala niemieckie transporty na wschod?? Trzeba bylo im sie pozwolic powybijac. .. Kazdy atak AK kosztowal zycie ludnosci, kobiety, dzieci. Efekt jest nas mniej niz mogloby byc, powybijano prawdziwych inteligietnych Polakow a na ich miejsce kto?? w ub i sb wiecie kto pracowal, wiekszosc do izraela spier. dolila bo im sie palil grunt, reszta udawala Polakow i walczyla z "Komunizmem".
Teraz sa redaktorami GW i twarzami w TW
Ma technologie, ale nie każda, dlatego chciała kupić okręty z Francji. Chińczycy im nie dadzą techniki, bo chcą mieć przewagę na Rosja i już ją mają i chcą zagarnąć dla siebie całą Syberię dla bogactw i już tam osiedlają swoich ludzi i Putin już im oddał część terenów. A w Europie nawet same Niemcy Polska i Czechy mają więcej ludności od Rosji, która ma ok 140 mln.
Jak się nie odnioslem? Napisałem Rosja ma 140 mln ok ludności UE ma ok 500 mln już masz różnice na korzyść UE do tego dolicz sojuszników UE jak Norwegia, Szwajcaria, Ukraina Gruzja i już masz kolejne 100 mln. Ue ma swoje czołgi niwwoczsne w tym najnowocześniejszy na świecie Leopard II- amerykański Abrams ma od Leoparda armatę wlaśnie. Francuski Leclerc, brytyjski Challenger II, są też Czołgi wloskie i polski twardy jako modyfikacja t72. O skuteczności zachodu i jego przewadze mówią fakty w Iraku pancerna dywizja brytyjska zniszczyła iracka wyposażoną właśnie w rosyjskie t72 niszcząc w walce ponad 300 czołgów irackich t72 nie tracąc ANI JEDNEGO Challengera, to już masz dowód
Z I ranem to jest tak: kraj ktoremu powinnismy podziekowac za przyjecie Polakow podczas II wojny swiatowej, do dzisi nikt za to nic nie chcial, teraz Polska ma byc gospodarzem konferencji przeciwko Iranowi???!!!
Nawet ich nie zaproszono a chca rozmawiac o nich bez nich. .. Polska sie zgodzila bo jak zwykle usrael grozi roszczeniami i nas szantazuje -taki sojusznik. .. .
A Rosja. .. wystarczy wspomniec o rakietach hipersonicznych i ta smieszna przeplacona tarcza = gów. .no!
Po to była, bo Polacy chcieli walczyć o niepodległość i się zemścić na Niemcach dzięki walce i temu, że nigdy się nie poddaliśmy nasz naród przetrwał i pomimo GW i TW mamy teraz swoją Polskę i się ona rozwija i jakoś istnieje, nie jest doskonała, ale mamy swoje państwo wlsneo dzięki walce i odwadze naszych przodków. Powinniśmy to docenić, inni jak Kurdowie czy Palestyńczycy nie mają swojego państwa. To samo Tybet.