UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zreszta polacy jako separatyczny kraj zarzadzany przez ustrojowcow to tylko okladki na czele glownych struktur moi drodzy sa panstwo z rosji takze madrych nie udawajci bo bedac w nato rozumiem ze duzo jest ze wzgledow finansowych ale to nie przysporzy nikomu nic dobrego rakiety jakimi dzisiaj dysponuje sa bardzo sexy sa to jak wiemy z autopsji bardzo usmiechniete kobiety

ARCITECT