UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

biorac udzial w tych wojennych strukturach jak to nazywaja obronnych pokazuja jak sami siebie oszukuja probojac komus zapewnic bezpieczenstwo pokazujesz ze nie jestes w stanie zapewnic go sobie gdyz probojac kontrolowac druga osobe nie jestes w stanie kontrolowac siebie wytracasz sie z rownowagi cale struktury wasze podobno podlegajace pod rzad z drugiej strony osobne pozniej niby miedzy narodowe a putin tzn rosja nie przystapila do nato i ma prawo zaatakowac czyli zneutralizowac zagrozenie w zarodku ze tak to drastycznie ujme i tez jestem za tym gdyz demoralizujecie siebie i innych chcac pokazac ze jakies zagrozenie kogos czeka chccac umyc sie od tego gdzie tym zagrozeniem jestescie wy jako nato i je stwarzacie pokazujac to w schemacie polowania to lowca jest zawsz rosja bo wybrali zdrowy rozsadek ponad wszystko jak kazdy zdrowy by wybral a tu rodo nato onz niby wszystko owiane scislymi regulacjami a nie sa regulowane od kilkunastu lat od okolo 20 wychodzicie z jednej opresji pach wojna ktorej nie ma i ogladasz zdjecia w ksiazce badz material jednej ze stacji telewizyjnej nakrecony dla tak naiwnych ze z bazuki postrzelaja i zaraz komentarz ze byl na poligonie i jezt bron sa metody o ktorych przyslowiowy zolnierz nato nie ma pojecia

ARCITECT

Anuluj