UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zreszta polacy jako separatyczny kraj zarzadzany przez ustrojowcow to tylko okladki na czele glownych struktur moi drodzy sa panstwo z rosji takze madrych nie udawajci bo bedac w nato rozumiem ze duzo jest ze wzgledow finansowych ale to nie przysporzy nikomu nic dobrego rakiety jakimi dzisiaj dysponuje sa bardzo sexy sa to jak wiemy z autopsji bardzo usmiechniete kobiety

ARCITECT

Anuluj