UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I cyk parę kopiejek wpadło za wpis, albo rubel transferowy :D. Widać kim jesteś, ale wiedz, że Polacy są odporni na ruską prymitywną propagandę w przeciwieństwie do wielu Rosjan i dobrze pamiętają Zabory, 1920, 1939 i od 1944 do 1989 i te miliony Polaków zamordowanych przez Rosję i nigdy tego nie zapomną. A Putin to może cmoknac się w pompkę co najwyżej, a nie zaatakować, bo to zwykły dyktator napadający na inne kraje, na szczęście czas Rosji przemija, bo w globalnym świecie nie da się już siać tak prymitywnej propagandy jak on to robi. Nawet mądrzy Rosjanie nie chcą już uczestniczyć w jego wojenkach i strajkują a Putin zamiast mądrych wspierać, to zamyka ich do łagrów i zabija niszcząc właśnie inteligencję w swoim kraju.

Zen