UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wyp..... Z Elbląga i polski ! Z czego sie cieszycie że armia diabła jest u nas i rozpeta nam wojnę ! Nie są żeby nam pomóc ludzie macie mózgi ! USA won do siebie ! Rosja jest mi bliska a nie ulomy za oceanu. Elbląg zostanie pierwszy zniszczony ! A Rosji się nie dziwię to jest ostatnią wolna strefa ! Boże skończ. Ta Ameryka ! Jesteście głupcami jak myślicie że Ameryka jest dobra . Sojusze są tyle warte co papier zapisany na nich !
Bartek nl