UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to kiedy najpierw podczas zaborów i powstań jak rzeź Pragi, potem 1920, następnie w latach 30 zamordowali kilkaset tysięcy Polaków mieszkających w ZSRR tzw operacja polska NKWD 1937-38, posłali do łagrów 140 tys Polaków z czego natychmiast zamordowali 110 tys., potem w 1939 roku na nas napadli i zamordowali tysiące żołnierzy, potem wywozili do łagrów następne setki tysięcy, w 1940 zamordowali 22 tysiące polskich oficerów. Potem w 1944 roku zaczęli mordować polskich polityków i żołnierzy AK, BCh, NSZ i WIN, a także przypadkowych ludzi w gwałtach i rabunkach. W samych latach 1939-1946 wysiedlono 1,5 mln Polaków, z czego ponad 300 tysięcy zostało zamordowanych. Dodatkowo w latach 1944-1963 Ruscy zamordowali ok 40 tysiecy Polaków w czasie powstania antykomunistycznego, jak ws Obławy Augustowskiej, proces 16, Józef Franczak ostatni żołnierz został zamordowany w 1963 roku. Następne setki tysięcy trafiły do więzień aż do 1989 roku. Sam Rotmistrz Pilecki powiedział, że Auschwitz to była igraszka w porównaniu z tym jak Rosjanie traktowali Polaków.

Zen

Anuluj