Wybrany wątek opinii

Niemcy też wymordowali miliony Polaków i jakoś ci Anie przeszkadza, że jesteśmy z nimi w NATO.
(2019.02.02)
Tak przeszkadza, ale Niemcy w przeciwieństwie do Rosji uznali swoje winy, przepeosili Polaków i części wypłacili odszkodowania, chociaż marne, a Żydom wypłacają emerytury za pracę przymusową , łożą też na remonty zabytków w Polsce. A Ruscy nigdy nad nie przeprosili i się nie przyznają, że wbili nam nóż w plecy i wymordowali większość inteligencji polskiej na zajętych przez siebie terenach. A w Niemczech Niemców jest już tylko niespełna 80% reszta to ludzie z innych krajów i ponad 20% z nich to już emeryci, dlatego prawdziwych Niemców niedługo będzie niewielu.
(2019.02.02)
Powrót do komentarzy