UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nikt tu żadnej wojny nie rozpęta właśnie dzięki wojskom NATO, bo Ruscy będą się bać spuścić rakiety na Amerykanów, Anglików, Holendrów, Niemców, Wlochów, Rumunów, Słowaków i innych, którzy tu stacjonują, bo nie będą mieli już komu ropy sprzedawać. Na szczęście niedługo Chiny zrobią porządek z Rosją, zajmą Syberię, a my odzyskamy Kaliningrad. To się wydarzy już może za 15-20 lat. A jak Tobie się podoba Rosja to jedź sobie do Władywostoku.
Zen