A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Obrażasz (w sumie niezbyt mądry) elektorat PiS, kiedy dostajesz na to odpowiedź, zmieniasz temat. A może to był ktoś inny? :) Owszem, abonamentu nie powinno być, ale w warunkach wolnorynkowych discopolo miałoby sporo do powiedzenia. Możesz to pamiętać lub nie, ale to Polsat propagował je jako pierwszy. Jako fan ciężkich gatunków metalu wiem najlepiej, że. .. każdemu podoba się to co się podoba, a dla innych może to być nie do zniesienia.
@ssg43 - Za Wróblewskiego powstał Wiadukt Wyborczy na zadu. .. , przepraszam: Zatorze;) W sumie potrzebny i fajnie, że powstał. Wróblewski kupił masę wyborców tym wiaduktem, który Elblążanie wybudowali Elblążanom. A to co się wyprawiało przy tych budowach za Nowaczyka, to nóż się w kieszeni otwiera.
Zgloszone.
Podpusuje sie 20 palcami, czas odwolac spiacego misia.
juz niedługo ruszy Modrzewina i powstą miliony miejsc pracy i ogłoszą Wróblewskiego prezydentem świata, stop referendum
Hola hola, przecież miasto wygrało w konkursie "budowniczy roku" - czy jakoś tak, po czym się okazało, że wygrana (start) kosztował 10 000 pln, - więc coś tam potrafi wydać yyyy przepraszam wygrać.
Bardzo mnie to cieszy, że nie będzie nikt grzebał przy Dolice. "Plac zabaw dla różnych grup wiekowych" - urzędniku wiedz, że różne grupy wiekowe mają różne preferencje, a te grupy wiekowe, którymi od kilku lat się "podpieracie" czyli 60 plus nie pragną żadnej integracji na placu zabaw TYLKO ciszy, zieleni, spokoju i szmeru wody, zapachu wiatru i śpiewu ptaków. Na plac zabaw natykamy się na każdym rogu. Patrz encyklopiedia co to jest park. I Modrzewiny nie ruszajcie, dla siłowni szukać proszę miejsc specjalnych a nie zagracać nimi te kilka parków elbląskich. Buziaczki :)*
Popieram. Dolinka wymaga remontu, ale nie tego rodzaju. Trzeba zwinąć te koszmarne asfaltowe alejki, zrewitalizować amfiteatr.
Gdzie można się podpisać?
Tak się kończy, gdy w urzędzie jest tylko armia urzedasow roboli a żadnego specjalisty od projektów. Widać w Sielance i Muzeum płacą lepiej i mają specjalistów, którzy pozyskuja środki.