UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo mnie to cieszy, że nie będzie nikt grzebał przy Dolice. "Plac zabaw dla różnych grup wiekowych" - urzędniku wiedz, że różne grupy wiekowe mają różne preferencje, a te grupy wiekowe, którymi od kilku lat się "podpieracie" czyli 60 plus nie pragną żadnej integracji na placu zabaw TYLKO ciszy, zieleni, spokoju i szmeru wody, zapachu wiatru i śpiewu ptaków. Na plac zabaw natykamy się na każdym rogu. Patrz encyklopiedia co to jest park. I Modrzewiny nie ruszajcie, dla siłowni szukać proszę miejsc specjalnych a nie zagracać nimi te kilka parków elbląskich. Buziaczki :)*