UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo mnie to cieszy, że nie będzie nikt grzebał przy Dolice. "Plac zabaw dla różnych grup wiekowych" - urzędniku wiedz, że różne grupy wiekowe mają różne preferencje, a te grupy wiekowe, którymi od kilku lat się "podpieracie" czyli 60 plus nie pragną żadnej integracji na placu zabaw TYLKO ciszy, zieleni, spokoju i szmeru wody, zapachu wiatru i śpiewu ptaków. Na plac zabaw natykamy się na każdym rogu. Patrz encyklopiedia co to jest park. I Modrzewiny nie ruszajcie, dla siłowni szukać proszę miejsc specjalnych a nie zagracać nimi te kilka parków elbląskich. Buziaczki :)*