UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obrażasz (w sumie niezbyt mądry) elektorat PiS, kiedy dostajesz na to odpowiedź, zmieniasz temat. A może to był ktoś inny? :) Owszem, abonamentu nie powinno być, ale w warunkach wolnorynkowych discopolo miałoby sporo do powiedzenia. Możesz to pamiętać lub nie, ale to Polsat propagował je jako pierwszy. Jako fan ciężkich gatunków metalu wiem najlepiej, że. .. każdemu podoba się to co się podoba, a dla innych może to być nie do zniesienia.
Kresowy