UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ssg43 - Za Wróblewskiego powstał Wiadukt Wyborczy na zadu. .. , przepraszam: Zatorze;) W sumie potrzebny i fajnie, że powstał. Wróblewski kupił masę wyborców tym wiaduktem, który Elblążanie wybudowali Elblążanom. A to co się wyprawiało przy tych budowach za Nowaczyka, to nóż się w kieszeni otwiera.
VN