A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak najbardziej się zgodze. Siłowni w plenerze jest multum w Elblągu. Szkoda miejsca, żeby powstawały nowe. Dolinka wymaga remontu - nowy asfalt alejek, amfiteatr i basen. To jest najważniejsze. Basen to wiadomo kasa wielka, trzeba szukac dofinansowania, ale alejki i amfiteatr to powinno zrobic miasto. Chociaz jakas rozrywka bylaby w tym smutnym miescie
Posłowie z PiS są gotowi do współpracy,no może poseł-Jerzy Wilk,ale to nie oni rządzą Elblągiem,a ten bufon z ZSL-u nie będzie się poniżał,to zwykły pyszałek.Gdyby nie był z betonu,to napewno coś by ugrał dla miasta.
Lepsze referendum niż beznadzieja,a Wróblewski Pruszakowi to do pięt nie dorasta,to coś jak czwarta liga i ekstraklasa.
Ale czub.
Najlepiej w WC, dobry papier tam jest
To tak na serio?Czy zwykła ściema?
@alfik45 - Nie zaczną, on ich nie posiada:)
dlaczego kacapy korzystają z pieniędzy UNI ?????
WYBRALISCIE TO MACIE :)))
Barbapapa