77
22.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak najbardziej się zgodze. Siłowni w plenerze jest multum w Elblągu. Szkoda miejsca, żeby powstawały nowe. Dolinka wymaga remontu - nowy asfalt alejek, amfiteatr i basen. To jest najważniejsze. Basen to wiadomo kasa wielka, trzeba szukac dofinansowania, ale alejki i amfiteatr to powinno zrobic miasto. Chociaz jakas rozrywka bylaby w tym smutnym miescie
(2019.01.22)
Posłowie z PiS są gotowi do współpracy,no może poseł-Jerzy Wilk,ale to nie oni rządzą Elblągiem,a ten bufon z ZSL-u nie będzie się poniżał,to zwykły pyszałek.Gdyby nie był z betonu,to napewno coś by ugrał dla miasta.
Marek elblaski (2019.01.23)
Lepsze referendum niż beznadzieja,a Wróblewski Pruszakowi to do pięt nie dorasta,to coś jak czwarta liga i ekstraklasa.
alfik45 (2019.01.23)
Ale czub.
alfik45 (2019.01.23)
Najlepiej w WC, dobry papier tam jest
(2019.01.23)
To tak na serio?Czy zwykła ściema?
Prestidigitator (2019.01.23)
@alfik45 - Nie zaczną, on ich nie posiada:)
Paralityk (2019.01.23)
dlaczego kacapy korzystają z pieniędzy UNI ?????
(2019.01.23)

info

0  
  1
WYBRALISCIE TO MACIE :)))
BUHAA HA !!!! (2019.01.23)

info

5  
  0
Barbapapa
(2019.01.23)