UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Popieram. Dolinka wymaga remontu, ale nie tego rodzaju. Trzeba zwinąć te koszmarne asfaltowe alejki, zrewitalizować amfiteatr.
Popieram. Dolinka wymaga remontu, ale nie tego rodzaju. Trzeba zwinąć te koszmarne asfaltowe alejki, zrewitalizować amfiteatr.