UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popieram. Dolinka wymaga remontu, ale nie tego rodzaju. Trzeba zwinąć te koszmarne asfaltowe alejki, zrewitalizować amfiteatr.


Anuluj