77
22.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To jest mowa nienawisci wyrazona w stosunku do grupy osob. Zglaszam sprawe.
PanPolicjant (2019.01.22)
Ale jak z w internetu to ty sobie tymi danymi wiesz co mozesz podetrzec
Gosc1 (2019.01.22)
I co, wy wyborcy macie wasze decyzje przy urnie. Naplucia nie jestescie warci cwoki glosujace. Degradacja miasta przez 5 lat i po miescie. Tzw nowe Tramwaje dziadostwo krotkie,park dolinka amfiteatr sam sie rozleci ,sciezki w parku ze nogi polamac. Ptrzydencie odejdz a nie to prosimy o zawiazanie sie grupy ds referendum. Tak dalej być nie moze, szkoda nas i miasta.
(2019.01.22)

info

12  
  3
@True-music - Pisowcy związani dawniej z radiową Trójką odeszli z tej stacji i kiedy ona kontynuowała staczanie się pod rządami zaKODowanej upolitycznionej Jethon za rządów PO/PSL tworzyli własne radio. Weź je niepoważny ludku znajdź i posłuchaj jaką oni puszczają muzykę. Poza tym Policjant słusznie zauważył, że siejesz mowę nienawiści. PS Co prawda pisowcem nie jestem, ale na Dudę zagłosowałem, a słucham metalu. .. i tak jakby muzyki poważnej. A ty teraz otwórz pseudo encyklopedię Wikipedia i sprawdź gdzie na "trójkącie aksjomatycznym" Tagg'a znajduje się rock, a gdzie disco polo. Niepozdrawiam troll'a.
Kresowy (2019.01.22)
@PanPolicjant - To jest mowa śmiechu z bezsilności.
(2019.01.22)
czekam na kartkę z napisem Dolinka - Zamkniete do odwołania. .. .( prezydenta)
afvv (2019.01.22)

info

8  
  4
@Kresowy - Emisja discopolo w publicznych mediach powinna być karana, to po pierwsze. Nie da się słuchać Trójki, pojawiające się co godzina wiadomości powodują odruch bezwarunkowy, że można spaść z krzesła i sobie coś złamać. Nie można za uczestnictwo w wyborach, w głównych programach PR i TVP, odpłacać elektoratowi ich muzyką, kosztem innych, którzy tej muzyki nie trawią, gdyż opłacam obowiązkowy abonament i czuje się oszukiwany. Zlikwidować abonament i wtedy niech gra tam cokolwiek, ja zadowolę się muzyką która lubię, na przykład ze Spotify. Lecz rzetelnie od lat płace (245 zł) rocznie i chcę mieć też coś dla siebie w tym publicznym kołchoźniku. Gdybym nie płacił abonamentu, przeznaczyłbym te pieniądze na porządną muzykę z internetu. Ja pozdrawiam dla odmiany.
(2019.01.22)
jest juz po wyborach, prosze sie rozejsc. Teraz krok po kroku poznacie prawdziewe oblicze komucha wrobla wraz z kolejnymi podwyzkami i zaniechaniami inwestycyjnymi.
(2019.01.22)

info

10  
  5
Toć ten Wróblewski jest gorszy od Nowaczyka, bo za kadencji Nowaczyka: został wyremontowany dworzec kolejowy, zostały przywrócone 2 pociągi do Braniewa przez: Młynary, Kolej Nadzalewowa przynajmniej jeździła w sezonie letnim w sobotę i niedzielę oraz w dniu 15 sierpnia. Zostały odbudowane mosty na starówce itp. A Wróblewski co?
ssg43 (2019.01.22)
Organizujemy już powoli zbiórkę podpisów pod odwołaniem Wróblewskiego i rady miasta. Wkrótce więcej info.
GrupareRefendalna (2019.01.22)