34
11.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Nie"słup" - Już Panu odpowiadam. Mam wykształcenie wyższe x2.Techniczne i ekonomiczne ( zarządzanie nieruchomościami i integracja z UE). Studia podyplomowe na Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. Doświadczenie: ogólny staż pracy 36lat w tym: w administracji publicznej lat 18.Od 2010r prowadzę własną działalność gospodarczą. 13 lat w Komisji Rewizyjnej w SM Nad Jarem. Byłam jakby to powiedzieć, żeby nikogo nie urazić, bardzo analityczna, merytoryczna, pracowita i krytyczna. Coś więcej? Zamiast pluć proszę zapytać, tylko nie w tym tonie. Zapraszam
KrystynaUrbaniak (2019.01.11)
do Nie "słup". Proszę przeczytać komentarz.
xyzc (2019.01.11)

info

0  
  1
@hd - Info Elbląg zainterweniowało:)?Powiadam Wam, nie lękajcie:) Ten sprzedajny, manipulancki pseudoportal, zasługuje na wiele miłych słów.
hd (2019.01.11)
Skoro, mieszka Pani prawdopodobnie Nad Jarem i znane są Pani problemy Okręgu 2,to dlaczego Pani startowała z Okręgu 1.I czy do końca moralnym jest reprezentować Okręg, miasto, z tak małym poparciem ? 13 lat Radzie Nadzorczej ? Ciekawe. Zważywszy, że zmienione były kadencyjności do. .dwóch, czyli 6.
nie"słup" (2019.01.11)
Pani Krystyna Urbaniak, Proszę przeczytać, pytanie.
nie"słup" (2019.01.11)

info

4  
  0
@ pani z KWW przekazała. .. Studia podyplomowe na Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. .. , a czy drabinę pani miała? Coś tam, coś tam osiągnęłam. A kto to potwierdzi?
wicia (2019.01.11)
Pani Krystyno Urbaniak czytuję : Od lipca 2007 r. obowiązuje bowiem art. 82 ust. 3 ustawy, który stanowi, że nie można być członkiem rady nadzorczej dłużej niż przez dwie kolejne kadencje. A – o czym mówi już ust. 4 – jedna nie może trwać dłużej niż trzy lata. a Pani pisze 13 ! ? Może Pani wyjaśnić, bo nie rozumiem.
nie"słup" (2019.01.11)
@KrystynaUrbaniak - Pani wykształcenie ocenimy po owocach ! Chwalić się to chyba bez problemu praktycznie każdy umie. Powiem szczerze, że nie wykształcenie się liczy tylko rozum i umiętność z niego korzystania.
(2019.01.11)
Nie tylko chwalić, krytykowanie i negowanie przychodzi dużo łatwiej
xyzc (2019.01.11)
Ktoś pytał o moje kompetencje, więc odpowiedziałam. Zrobiłam to z grzeczności i szacunku dla pytającego. Przedstawiłam się z imienia i nazwiska. Proszę to docenić. Oczywiście ocenie się poddam, na pewno jednak Nie "słupom".
KrystynaUrbaniak (2019.01.11)