Wybrany wątek opinii

@ pani z KWW przekazała. .. Studia podyplomowe na Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. .. , a czy drabinę pani miała? Coś tam, coś tam osiągnęłam. A kto to potwierdzi?
wicia (2019.01.11)
@wicia - widocznie drabina była - jednak wysoko zaszła. Szydercom propozycja - uczyć się, uczyć, pracować i wspinać się coraz wyżej. Szacunku do innych.
(2019.01.12)
Powrót do komentarzy