UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ pani z KWW przekazała. .. Studia podyplomowe na Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. .. , a czy drabinę pani miała? Coś tam, coś tam osiągnęłam. A kto to potwierdzi?
wicia
@ pani z KWW przekazała. .. Studia podyplomowe na Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. .. , a czy drabinę pani miała? Coś tam, coś tam osiągnęłam. A kto to potwierdzi?
wicia