UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Nie"słup" - Już Panu odpowiadam. Mam wykształcenie wyższe x2.Techniczne i ekonomiczne ( zarządzanie nieruchomościami i integracja z UE). Studia podyplomowe na Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. Doświadczenie: ogólny staż pracy 36lat w tym: w administracji publicznej lat 18.Od 2010r prowadzę własną działalność gospodarczą. 13 lat w Komisji Rewizyjnej w SM Nad Jarem. Byłam jakby to powiedzieć, żeby nikogo nie urazić, bardzo analityczna, merytoryczna, pracowita i krytyczna. Coś więcej? Zamiast pluć proszę zapytać, tylko nie w tym tonie. Zapraszam
KrystynaUrbaniak