Wybrany wątek opinii

Skoro, mieszka Pani prawdopodobnie Nad Jarem i znane są Pani problemy Okręgu 2,to dlaczego Pani startowała z Okręgu 1.I czy do końca moralnym jest reprezentować Okręg, miasto, z tak małym poparciem ? 13 lat Radzie Nadzorczej ? Ciekawe. Zważywszy, że zmienione były kadencyjności do. .dwóch, czyli 6.
nie"słup" (2019.01.11)
@nie"słup" - bez komentarza - znajomość przepisów dot. spraw spółdzielczych trochę słaba.
xyzc (2019.01.11)
Powrót do komentarzy