UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ktoś pytał o moje kompetencje, więc odpowiedziałam. Zrobiłam to z grzeczności i szacunku dla pytającego. Przedstawiłam się z imienia i nazwiska. Proszę to docenić. Oczywiście ocenie się poddam, na pewno jednak Nie "słupom".

KrystynaUrbaniak