UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skoro, mieszka Pani prawdopodobnie Nad Jarem i znane są Pani problemy Okręgu 2,to dlaczego Pani startowała z Okręgu 1.I czy do końca moralnym jest reprezentować Okręg, miasto, z tak małym poparciem ? 13 lat Radzie Nadzorczej ? Ciekawe. Zważywszy, że zmienione były kadencyjności do. .dwóch, czyli 6.
nie"słup"