UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś pytał o moje kompetencje, więc odpowiedziałam. Zrobiłam to z grzeczności i szacunku dla pytającego. Przedstawiłam się z imienia i nazwiska. Proszę to docenić. Oczywiście ocenie się poddam, na pewno jednak Nie "słupom".

KrystynaUrbaniak

Anuluj