UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale mowa była o turystyce, a ona związana jest wlasnie z zabytkami, przyrodą i atrakcjami wypoczynkowymi. Co do edukacji to demolka juz postepowala od dawna, a zlikwidowano prawie historie, odrzucono w szoklach nasza tradycje, na rzecz jakiejś wizji europejskości Polacy sa Europejczykami, ale przede wszystkim Polakami. Szkody tez przyniosla likwidacja matematyki na maturze i powinno sie tez wprowadzic podstawy ekonomii do szkół, zeby nie bylo takich ludzi jak ws Amber Gold, kiedy złoto taniało na rynkach, a ludzie wierzyli w kilkunastoprocentowe zyski. No i w szkołach powinni też być doradcy zawodowi i wspólpraca z biznesem w praktykach.
Gienek