UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Weź przestan glupoty gadać jasno jest napisane, że tor wodny bedzie poglebiony, a kolej nadzalewowa ma byc reaktywowana, usuna trujace osady i bedzie ok .Muzeum jest po remoncie, Galeria El ma byc remontowana, Kanal Elblaski tez jest po remoncie. Oby tylko starówkę rekonstruowali wg starych zdjec i bedzie dobrze.


Anuluj