UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Weź przestan glupoty gadać jasno jest napisane, że tor wodny bedzie poglebiony, a kolej nadzalewowa ma byc reaktywowana, usuna trujace osady i bedzie ok .Muzeum jest po remoncie, Galeria El ma byc remontowana, Kanal Elblaski tez jest po remoncie. Oby tylko starówkę rekonstruowali wg starych zdjec i bedzie dobrze.