UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem za przekopem, ozywi to atrakcje turystyczne i gospodarcze dla Elblaga. Moim zdaniem to wspaniale przedsiewziecie inwestycyjne.
Jestem za przekopem, ozywi to atrakcje turystyczne i gospodarcze dla Elblaga. Moim zdaniem to wspaniale przedsiewziecie inwestycyjne.