UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież tu nie chodzi o to by złapać króliczka. .. Nie chodzi o to by przekopać, ale by obiecywać przekop, przygotowywać się do przekopu, walczyć o przekop (najlepiej z UE) i - co obecnie najbardziej istotne - by wyrywać na przekop kasę. Przecież jak się przekopie, to nastąpi "sprawdzam"! I okaże się, że nieopłacalne, że trzeba utrzymywać a zysków na utrzymanie nie widać. .. Taką sytuację lepiej zostawić następcom. .. No i wreszcie - kiedy się już przekopie, to co dalej Elblągowi będzie się obiecywać?
jjr