UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To po co na niego głosowaliscie? Naprawdę trzeba być kompletnym idiot, żeby nie wiedzieć że te 5 lat to będa ostre cięcia. Nie ma pomysłu na miasto, tylko ciąć, a modrzewine zamienić w pole uprawne. Daliście sie moi drodzy, znowu podpuscic. Straszenie pisem zebrało swoje żniwo. Teraz ZACISKAC zeby I jeździć po dziurach, płacić podwyżki.

Sumienie