Wybrany wątek opinii
Kiedyś o Elblągu mówili, że wygląda jak wioska olimpijska, bo wszyscy chodzą w dresach. Teraz będą się śmiać, że nie ma żadnego skrzyżowania, tylko ronda za rondem. Dresy zniknęły, a wioska została.
Do moderacji
Odpowiedz
10
16
Ale to twój włodarz ma takie pomysły. Kto rządzi w Elblągu, ty trzeźwy jesteś?
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@Gosc1 - Nic nie zrozumiałeś, tu nie chodzi o to kto rządzi, tylko o Elbląską "olimpijską" mentalność. Każda elbląska władza będzie budować ronda, bo na wsi tylko rondo jest ok.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4