Wybrany wątek opinii

Kiedyś o Elblągu mówili, że wygląda jak wioska olimpijska, bo wszyscy chodzą w dresach. Teraz będą się śmiać, że nie ma żadnego skrzyżowania, tylko ronda za rondem. Dresy zniknęły, a wioska została.
antypisowiec (2019.01.03)
Ale to twój włodarz ma takie pomysły. Kto rządzi w Elblągu, ty trzeźwy jesteś?
Gosc1 (2019.01.03)
@Gosc1 - Nic nie zrozumiałeś, tu nie chodzi o to kto rządzi, tylko o Elbląską "olimpijską" mentalność. Każda elbląska władza będzie budować ronda, bo na wsi tylko rondo jest ok.
xxxxxxxxxxxxx (2019.01.03)
Powrót do komentarzy