UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To po co na niego głosowaliscie? Naprawdę trzeba być kompletnym idiot, żeby nie wiedzieć że te 5 lat to będa ostre cięcia. Nie ma pomysłu na miasto, tylko ciąć, a modrzewine zamienić w pole uprawne. Daliście sie moi drodzy, znowu podpuscic. Straszenie pisem zebrało swoje żniwo. Teraz ZACISKAC zeby I jeździć po dziurach, płacić podwyżki.
Sumienie