UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gosc1 - Nic nie zrozumiałeś, tu nie chodzi o to kto rządzi, tylko o Elbląską "olimpijską" mentalność. Każda elbląska władza będzie budować ronda, bo na wsi tylko rondo jest ok.

xxxxxxxxxxxxx

Anuluj