UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś o Elblągu mówili, że wygląda jak wioska olimpijska, bo wszyscy chodzą w dresach. Teraz będą się śmiać, że nie ma żadnego skrzyżowania, tylko ronda za rondem. Dresy zniknęły, a wioska została.
antypisowiec