UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś o Elblągu mówili, że wygląda jak wioska olimpijska, bo wszyscy chodzą w dresach. Teraz będą się śmiać, że nie ma żadnego skrzyżowania, tylko ronda za rondem. Dresy zniknęły, a wioska została.

antypisowiec

Anuluj