A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dlaczego brak jest informacji podstawowej tzn. ile miasto przeznacza obecnie na obsługę długu, ile klasy idzie na spłatę kapitałuu a ile na odsetki, jak te proporcje wyglądają po zrolowaniu długu, przecież to sa podstawowe informacje o tym co się dzieje z finansami maista, nikt o tym nie mówi, wszystko przykryte jest informacjami o tym, że to bardzo dobre rozwiązanie i na tym koniec, może niech mieszkańcy sami ocenią jakie one jest dobre?
Fajnie im powiedział, tylko kto był vice~, kiedy je zaciągano i kto jest nim teraz, a pochodzi z partii wówczas rządzącej?
@kiki - W następnej kadencji nie będzie mógł być prezydentem. .. A koalicja trwa 2 kadencję, tylko "pokłócili się" na pokaz żeby mieć tym razem większość.
Palcem po wodzie pisany ten plan, za dużo niewiadomych i rzeczy nieprzewidywalnych. A PO twardo w to idzie. Jak to nie wypali, to POwiedzą, że to wina Prezydenta i jego radnych. Tak. .będzie. W końcu to partia polityczna, ktoś na " pożarcie " musi iść, bo za kilka lat PO ponownie sięgnie PO funkcję prezydenta miasta.
@ nmzc ~ jesteś nie zorientowany. pan Wróblewski zgodnie z nową ustawą, rozpoczął 1 kadencję. A więc za 5 lat będzie się starał o drugą co mu gwarantuje właśnie nowa Ustawa. O koalicji to nie wiem za dużo, ale teraz to chyba powstała bo "musiała" /, żeby odsunąć PiS. I w tej i w poprzedniej widać, że to pan Wróblewski rozgrywa jak chce z koalicją.
I bardzo dobrze. Słuszna decyzja. Teraz niezbędna jest Budowa wiaduktu nad Browarną przy zjeździe z mostu Unii oraz budowa obwodnicy Północno Wschodniej bo miasto się zakorkowalo na wyjazdach z Gdańska i z Warszawy.
A ile czasu Wilk byl prezydentem tez sie pochwal
Moze sprecyzuj na pewno zadluzenie wzrosnie pan wroblewski razem z p slonina nie zadluzali miasta
Pan prezydentem bedzie juz na emeryturze
Tak bardzo ten Wróblewski pchał się na prezydenta, Tak bardzo chciał być prezydentem. To łaski nie robi, że coś dla tego miasta a zrobić. A on nie może poradzić sobie z podwyżkami i spłatą zadłużenia miasta. Elbląg jest rządzony przez olsztynianina z pochodzenia. Czemu w Olsztynie się nie pchał, bo co bo by przegrał z Grzymowiczem