UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dlaczego brak jest informacji podstawowej tzn. ile miasto przeznacza obecnie na obsługę długu, ile klasy idzie na spłatę kapitałuu a ile na odsetki, jak te proporcje wyglądają po zrolowaniu długu, przecież to sa podstawowe informacje o tym co się dzieje z finansami maista, nikt o tym nie mówi, wszystko przykryte jest informacjami o tym, że to bardzo dobre rozwiązanie i na tym koniec, może niech mieszkańcy sami ocenią jakie one jest dobre?

avsas