UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak bardzo ten Wróblewski pchał się na prezydenta, Tak bardzo chciał być prezydentem. To łaski nie robi, że coś dla tego miasta a zrobić. A on nie może poradzić sobie z podwyżkami i spłatą zadłużenia miasta. Elbląg jest rządzony przez olsztynianina z pochodzenia. Czemu w Olsztynie się nie pchał, bo co bo by przegrał z Grzymowiczem

A>