UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak bardzo ten Wróblewski pchał się na prezydenta, Tak bardzo chciał być prezydentem. To łaski nie robi, że coś dla tego miasta a zrobić. A on nie może poradzić sobie z podwyżkami i spłatą zadłużenia miasta. Elbląg jest rządzony przez olsztynianina z pochodzenia. Czemu w Olsztynie się nie pchał, bo co bo by przegrał z Grzymowiczem
A>