UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Palcem po wodzie pisany ten plan, za dużo niewiadomych i rzeczy nieprzewidywalnych. A PO twardo w to idzie. Jak to nie wypali, to POwiedzą, że to wina Prezydenta i jego radnych. Tak. .będzie. W końcu to partia polityczna, ktoś na " pożarcie " musi iść, bo za kilka lat PO ponownie sięgnie PO funkcję prezydenta miasta.

pampi-Zawada.

Anuluj