Wybrany wątek opinii

W końcu coś zacznie się dziać w tym mieście a jak wiemy Wróblewski już dużo zrobił dzięki dotacjom.
(2018.12.20)
Moze sprecyzuj na pewno zadluzenie wzrosnie pan wroblewski razem z p slonina nie zadluzali miasta
ytyyy (2018.12.20)
Jak cie nie stac to robisz tylko niezbedne remonty a. nie zadluzasz pra pra wnuki i tyle a trzeba przeninac wstegi i liczyc na kolejny wybkr a dlugi to nie moj problem kada i wladza sie licZy
ujbvfd (2018.12.20)
Powrót do komentarzy