Wybrany wątek opinii
W końcu coś zacznie się dziać w tym mieście a jak wiemy Wróblewski już dużo zrobił dzięki dotacjom.
Do moderacji
Odpowiedz
22
27
Moze sprecyzuj na pewno zadluzenie wzrosnie pan wroblewski razem z p slonina nie zadluzali miasta
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Jak cie nie stac to robisz tylko niezbedne remonty a. nie zadluzasz pra pra wnuki i tyle a trzeba przeninac wstegi i liczyc na kolejny wybkr a dlugi to nie moj problem kada i wladza sie licZy
Do moderacji
Odpowiedz
6
2