UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kiki - W następnej kadencji nie będzie mógł być prezydentem. .. A koalicja trwa 2 kadencję, tylko "pokłócili się" na pokaz żeby mieć tym razem większość.

nmzc

Anuluj