UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ nmzc ~ jesteś nie zorientowany. pan Wróblewski zgodnie z nową ustawą, rozpoczął 1 kadencję. A więc za 5 lat będzie się starał o drugą co mu gwarantuje właśnie nowa Ustawa. O koalicji to nie wiem za dużo, ale teraz to chyba powstała bo "musiała" /, żeby odsunąć PiS. I w tej i w poprzedniej widać, że to pan Wróblewski rozgrywa jak chce z koalicją.
wicia