UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego brak jest informacji podstawowej tzn. ile miasto przeznacza obecnie na obsługę długu, ile klasy idzie na spłatę kapitałuu a ile na odsetki, jak te proporcje wyglądają po zrolowaniu długu, przecież to sa podstawowe informacje o tym co się dzieje z finansami maista, nikt o tym nie mówi, wszystko przykryte jest informacjami o tym, że to bardzo dobre rozwiązanie i na tym koniec, może niech mieszkańcy sami ocenią jakie one jest dobre?
avsas