A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A glaby bez szkoły z nich i jakie emerytury,gdzie sprawiedliwość....
malborska też dobrze kopci idzikowskiego też jest dobra fanka świeżego powietrza
Edukacja owszem,ale problem stanowi zasobność porfela. Bieda niestety. Nie stać ludzi na zakup dobrego węgla czy naprawę lub wymianę pieca. Podłączyć do ogrzewania miejskiego. Kotłownie mają filtry kominowe.
Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ludzie puszczają smolisty dym z kominów i trują a w rzeczywistosci mają pieniądze i stać ich na piece i opał bardziej ekologiczny. Nie mówiąc już o nauczycielach edukujących młodzież a ogrzewających mieszkanie odpadami ze stolarni.
Ale się ubawiłem czytając wasze wypowiedzi. Duża większość z was mówi że trują Ci co mają piece. Wy macie ogrzewanie z sieci czyli z ciepłowni. A przepraszam a ciepłownia to czym pali ? eko węglem czy najtańszym syfem ? Problem polega na tym moi drodzy że w naszym kraju wciąż stawia się na węgiel kiedy cały świat już od tego odchodzi no ale kto bogatemu zabroni.
Na kazdym osiedlu i na osiedlach jednorodzinnych domkow (tzw. bogatych !) sa takie osoby (kazdy z sasiadow moze je palcem wskazac !) ktore swinstwem pala, mimo iz stac te osoby na dobrej jakosci paliwo. Te osoby tak zatruwaja, ze trudno jest oddychac bo w dymie czuc chemie !!! Nie trzeba drona bo juz na 100 metrow czuc takiego smierdziela, ktory powinien odpowiadac jak za rozboj !!!
Górnośląska?! Jesteś pewny że to nie Aleje Jerozolimskie?
Wystarczy w pogodny zimowy bezwietrzny dzien wejsc na Gore Chrobrego I tam dopiero widac czym oddychamy,kiedys myslalem ze to mgla,a to czasteczki ktore nas rujnuja.Piece ,spalanie smieci,poranne rozmrazanie diesli na osiedlach,grzejacy sie taksowkarze w swoich ropniakach na postojach( przy rynku) ,nie gasnace silniki autobusow miejskich na petlach wszystko to tworzy klimat,ze tylko oddychac pelna piersia I cieszyc sie kazda minuta zycia.Garbusiarz cyklista
popieram tego pana co pisze o nauce i pracy ze to najważniejsze. i również nie uwierze w emeryture 800 zł. choć szczerze mówiąc duzo ludzi jest pokrzywdzonych przez system ale niestety wiekszosc sie slizgała całe zycie a teraz płacz. moi rodzice tyrali strasznie i emeryture maja godna. ja i rodzenstwo tez ciezko pracujemy ale wierze ze bedzie za to zapłata na starośc. ech to zycie.
Sprawdźcie Browarna przy jaśminowej. Browarna lezy okolo 15 m nizej niż Jaśminowa i cały smród z tamtad leci do domów z jasminowej różanej itd. okna sa na wysokości kominów. Przeleccie się tam najpierw ! Dać po 5 tys mandatu to się oduczą palić gównem.