UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wystarczy w pogodny zimowy bezwietrzny dzien wejsc na Gore Chrobrego I tam dopiero widac czym oddychamy,kiedys myslalem ze to mgla,a to czasteczki ktore nas rujnuja.Piece ,spalanie smieci,poranne rozmrazanie diesli na osiedlach,grzejacy sie taksowkarze w swoich ropniakach na postojach( przy rynku) ,nie gasnace silniki autobusow miejskich na petlach wszystko to tworzy klimat,ze tylko oddychac pelna piersia I cieszyc sie kazda minuta zycia.Garbusiarz cyklista

Zbyszek1

Anuluj