UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ludzie puszczają smolisty dym z kominów i trują a w rzeczywistosci mają pieniądze i stać ich na piece i opał bardziej ekologiczny. Nie mówiąc już o nauczycielach edukujących młodzież a ogrzewających mieszkanie odpadami ze stolarni.