UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na kazdym osiedlu i na osiedlach jednorodzinnych domkow (tzw. bogatych !) sa takie osoby (kazdy z sasiadow moze je palcem wskazac !) ktore swinstwem pala, mimo iz stac te osoby na dobrej jakosci paliwo. Te osoby tak zatruwaja, ze trudno jest oddychac bo w dymie czuc chemie !!! Nie trzeba drona bo juz na 100 metrow czuc takiego smierdziela, ktory powinien odpowiadac jak za rozboj !!!
Oro