UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ludzie puszczają smolisty dym z kominów i trują a w rzeczywistosci mają pieniądze i stać ich na piece i opał bardziej ekologiczny. Nie mówiąc już o nauczycielach edukujących młodzież a ogrzewających mieszkanie odpadami ze stolarni.